Курс для дітей та підлітків "Творчість у віртуальній реальності"
Набір розпочато!
ТРЦ "Dream Town"
Серія курсів з мистецтва у віртуальній реальності "VR ART" - перша в Україні можливість не лише ознайомити дітей з новітніми технологіями, а й навчити їх створювати справжні об'єкти мистецтва у віртуальному просторі .
Працюючи над втіленням ідей у віртуальній реальності, діти та підлітки вчаться візуалізувати своє світосприйняття, а також розвивають важливі навички, які у подальшому допоможуть їм взаємодіяти з оточуючим світом та працювати в команді.

Програма курсу

Ми об'єднали віртуальну реальність та мистецтво для того, щоб діти не лише долучались до вивчення новітніх технологій, а і вивчали новий вид сучасного мистецтва.
Наші художники - перші в країні майстри віртуальної реальності. Вони навчають дітей різного віку створювати картини, скульптури, будівлі та інші об'єкти у віртуальній реальності.
По завершенню курсу ви отримаєте 3D файл (формат OBJ або FBX), а також фото, відео та гіфи з арт об'єктами дітей.
1. Частина
Знайомство з менторами. Обговорення бажаного результату курсу, ідей, натхнення. Знайомство та перші кроки з освоєння інструментів Tilt Brush та Blocks.
2. Частина
Створення футуристичного міста в Blocks. В центрі міста - різноманітні будівлі: скульптури, музей, галерея, парк, театр, будинки майбутнього, лікарні, торгові центри, школи чи дитячі садочки.
3. Частина
Наповнення міста деталями. (наприклад: музей - картинами та скульптурами), парк деревами та квітами. Робота над інтер'єром будинків. Така деталізація надасть місту реалістичності.
4. Частина
Створення футуристичного транспорту міста. На цьому занятті діти будуть займатися розробкою громадського транспорту та особистих транспортних засобів.
5. Частина
Створення фантастичних персонажів міста. Цей урок передбачає створення автопортрету у віртуальній реальності або власного персонажу (за бажанням учня).
6. Відкрита презентація
Відкрита презентація міста, де всі бажаючі зможуть погуляти і на власні очі побачити місто створене студентами за весь курс навчання. Це також випускний, де студенти отримають сертифікати.
Наші викладачі
Мирон
VR ХУДОЖНИК
Чим курс корисний для дітей?
Даний курс створений для розвитку креативності, просторового мислeння й навичок командної роботи у дітeй та підлітків. Мeтою програми є відкриття можливостeй художнього самовиражeння завдяки новітнім тeхнологіям. Крок за кроком учасники навчаться кращe висловлювати своі думки, працювати в команді та створювати арт-об'єкти в нових мeдіа.
Креативність
Просторове мислення
Командна робота
Комунікативні навички
Місто, створене студентами першого курсу