Положення та умови
Положення та умови використання веб-сайту X Reality Port.

Дякуємо що завітали на наш веб-сайт. Будь ласка, уважно прочитайте Положення та умови, що містяться в цьому документі, бо використання цього веб-сайту свідчить про те, що ви прийняли наведені Положення та умови.

Тут і надалі терміни «ми», «нас», «наш», стосуються X Reality Port. «Ви» відноситься до будь-якої особи, що заходить на веб-сайт і/або використовує його.

Політика конфіденційності веб-сайту

Будь-яка особиста інформація або матеріали надіслані на веб-сайти «X Reality Port» підпадають під дію політики «X Reality Port» щодо конфіденційності та захисту персональних даних, розміщеної на цьому веб-сайті.

Точність, повнота та актуальність наданої інформації

Ми намагаємось підтримувати інформацію на цьому веб-сайті максимально повною та достовірною, але не несемо відповідальності за те, що вона може бути неточною чи неповною. Спираючись на будь-які матеріали цього веб-сайту, ви дієте на свій страх і ризик. Ви погоджуєтесь з тим, що відстеження будь-яких змін у матеріалах та інформації на цьому веб-сайті є вашою відповідальністю.

Передача інформації

Будь-яка інформація чи матеріали, передані на цей веб-сайт електронною поштою чи іншим чином, включаючи будь-які дані, питання, коментарі, пропозиції та інше буде розглядатися як не конфіденційне та таке що не підлягає праву власності. Будь-що, що ви передаєте чи пересилаєте стає власністю «X Reality Port» і може використовуватися з будь-якою метою, включаючи, але не обмежуючись, відтворення, розголос, передачу, публікацію, транслювання та розміщення на веб-сайті. Крім того, «X Reality Port» може використовувати з будь-якою метою (включаючи, але не обмежуючись, розробку, виробництво, рекламу та маркетинг продукції) ідеї, художні твори, винаходи, розробки, пропозиції або концепції, що містилися у будь-якому повідомленні від вас, надісланому на цей веб-сайт. Таке використання інформації не підлягає відшкодуванню стороні, що надає її. Надаючи інформацію ви також гарантуєте, що є власником наданого матеріалу, що він не є наклепницького характеру і що «X Reality Port», використовуючи його не порушує будь-які права третьої сторони і будь-яке із застосовуваних законодавств.

Всі авторські права та права інтелектуальної власності в усіх текстах, зображеннях та інших матеріалах цього веб-сайту є власністю «X Reality Port» або включені за згодою відповідних власників.

Ви можете переглядати цю веб-сторінку, відтворювати уривки змісту шляхом друку матеріалів, збереження інформації на жорсткий диск з метою надання цієї інформації іншим особам. Це можливо тільки за умови, що ви залишите незмінними усі помітки щодо авторських та інших прав власності. Жодна репродукція будь-якої частини цього веб-сайту не може продаватися або розповсюджуватися для комерційних цілей, а також не може бути змінена або використана у будь-якій іншій праці, публікації або на іншому веб-сайті.

Відповідальність

Ані «X Reality Port», ані будь-яка інша третя сторона, залучена до створення, розробки або випуску цього веб-сайту від нашого ім'я, не несе відповідальність або будь-які зобов'язання за будь-які прямі, ненавмисні, послідовні, непрямі або штрафні збитки, витрати, втрати або зобов'язання, що виникли через ваш доступ до, використання, неможливість використання, зміну змісту цього веб-сайту або будь-якого іншого веб-сайту, посилання на який ви знайшли на цьому веб-сайті, або через будь-які наші дії чи бездіяльність в результаті отриманого від вас електронного повідомлення.

Крім того, «X Reality Port» не має жодних зобов'язань через або не несе відповідальності за будь-які збитки, понесені через зараження вірусами, які можуть інфікувати ваше комп'ютерне або інше обладнання, внаслідок використання, доступу до або завантаження вами будь-якої інформації з цього веб-сайту. Вирішивши завантажити матеріали з цього веб-сайту, ви дієте на свій страх і ризик.

Оновлення дійсних положень та умов

Ми залишаємо за собою право робити будь-які зміни та виправлення до цього документу. Будь ласка, відвідуйте цю сторінку час від часу для перегляду цієї та нової додаткової інформації.

Всі права захищено